Oferuję wykonanie pojedynczych dzieł z dziedziny malarstwa sztalugowego i ściennego, projekty witraży, jak również kompleksowe aranżacje wnętrz, w tym zabytkowych, wraz z ich wyposażeniem i projektowaniem małej architektury. Doradzam jak przeprowadzić proces inwestycyjny, wykonuję analizy, kosztorysy, załatwiam wymagane decyzje urzędowe. Współpracuję ze sprawdzonymi wykonawcami z branży witrażowniczej, metaloplastycznej, stolarskiej i konserwatorskiej. Od 2014 r. zajmuję się także projektowaniem witraży, współpracując z wykonawcami: Pracownią Witraży i Szkła Ryszarda Łobody z Krakowa (witraż klasyczny) oraz 3K Projekt z Lublina (witraż w technice dozowania). Zapewniam ścisłą współpracuję z inwestorem na każdym etapie realizacji i autorski nadzór nad całą inwestycją. Łączę w spójną całość usługi projektowe oraz wykonawcze.

 

SANKTUARIUM ŚW. JANA MARII VIANNEY’A W MZYKACH

          Od 2008r. pracuję stale nad wystrojem wnętrza Sanktuarium Św. Jana Marii Vianney’a w Mzykach. Objęłam opieką artystyczną całość inwestycji, przy konsultacji teologicznej z kustoszem ks. Tomaszem Nowakiem, dzięki czemu efekt jest spójny i klarowny. Zajmuję się wszystkim, począwszy od wizualizacji wystroju wnętrza, projektów poszczególnych polichromii, po wygląd ołtarza głównego, w którym wykonywałam ornamenty przy użyciu złota płatkowego. Wykonuję również inne realizacje plastyczne związane z sanktuarium: obrazy, płaskorzeźby, a także wszelkie prace związane z identyfikacją graficzną parafii (logo, wizytówki, zaproszenia). Wszystkie polichromie ścienne są mojego pędzla, jak również projekty witraży.

ARCHANIOŁOWIE, CZYŚCIEC I PIEKŁO
KAPLICA ŚW. JANA CHRZCICIELA I ŚW. FILOMENY
WITRAŻE W SANKTUARIUM
KUSZENIE ŚW. VIANNEY’A
SCENY Z ŻYCIA ŚW. JANA MARII VIANNEY’A
OŁTARZ GŁÓWNY
SZAFA ORGANOWA
DARY DUCHA ŚWIĘTEGO

 

 

 

 

 

 

 

REALIZACJE DODATKOWE W SANKUARIUM

 

 

PARAFIA NSPJ W GNIAZDOWIE

          W 2009 r. namalowałam do kościoła p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gniazdowie obraz na ołtarz główny.
Od 2014 r. zajmuję się kompleksową aranżacją wnętrza. Prace obejmują wiele aspektów, od wycen i planów inwestycji, poprzez projekty koncepcyjne, po realizację przy współpracy ze sprawdzonymi wykonawcami z branży metaloplastycznej, stolarskiej, kamieniarskiej. Osobiście zajmuję się malowaniem wszystkich polichromii ściennych i złoceniami. Mojego autorstwa jest także logo parafii oraz wszelkie prace związane z identyfikacją graficzną (zaproszenia, plakaty, wizytówki).

PARAFIA NSPJ W GNIAZDOWIE

 

 

 

 

 

 

 

BAZYLIKA MNIEJSZA I CENTRUM FORMACJI DUCHOWEJ W TRZEBINI

BAZYLIKA MNIEJSZA W TRZEBINI OBRAZY
CENTRUM FORMACJI DUCHOWEJ W TRZEBINI OBRAZY
CENTRUM FORMACJI DUCHOWEJ W TRZEBINI WYSTRÓJ KAPLICY REKOLEKCYJNEJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASZTOR SALWATORIANÓW W STEINFELD, NIEMCY

STEINFELD, NIEMCY

 

 

 

 

 

 

OUR LADY OF CZESTOCHOWA SHRINE AND SALVATORIAN FATHERS MONASTERY, MERRYVILLE USA

MERRYVILLE USA

 

 

 

 

OUR LADY OF SORROW, SAN ANTONIO, USA

SAN ANTONIO, USA