Oferuję wykonanie pojedynczych dzieł z dziedziny malarstwa sztalugowego i ściennego, projekty witraży, jak również kompleksowe aranżacje wnętrz, w tym zabytkowych, wraz z ich wyposażeniem i projektowaniem małej architektury. Doradzam jak przeprowadzić proces inwestycyjny, wykonuję analizy, kosztorysy, załatwiam wymagane decyzje urzędowe. Współpracuję ze sprawdzonymi wykonawcami z branży witrażowniczej, metaloplastycznej, stolarskiej i konserwatorskiej. Od 2014 r. zajmuję się także projektowaniem witraży, współpracując z wykonawcami: Pracownią Witraży i Szkła Ryszarda Łobody z Krakowa (witraż klasyczny) oraz 3K Projekt z Lublina (witraż w technice dozowania). Zapewniam ścisłą współpracuję z inwestorem na każdym etapie realizacji i autorski nadzór nad całą inwestycją. Łączę w spójną całość usługi projektowe oraz wykonawcze.

 

SANKTUARIUM ŚW. JANA MARII VIANNEY’A W MZYKACH

          Od 2008r. pracuję stale nad wystrojem wnętrza Sanktuarium Św. Jana Marii Vianney’a w Mzykach. Objęłam opieką artystyczną całość inwestycji, przy konsultacji teologicznej z kustoszem ks. Tomaszem Nowakiem, dzięki czemu efekt jest spójny i klarowny. Zajmuję się wszystkim, począwszy od wizualizacji wystroju wnętrza, projektów poszczególnych polichromii, po wygląd ołtarza głównego, w którym wykonywałam ornamenty przy użyciu złota płatkowego. Wykonuję również inne realizacje plastyczne związane z sanktuarium: obrazy, płaskorzeźby, a także wszelkie prace związane z identyfikacją graficzną parafii (logo, wizytówki, zaproszenia). Wszystkie polichromie ścienne są mojego pędzla, jak również projekty witraży.

ARCHANIOŁOWIE, CZYŚCIEC I PIEKŁO
KAPLICA ŚW. JANA CHRZCICIELA I ŚW. FILOMENY
WITRAŻE W SANKTUARIUM
KUSZENIE ŚW. VIANNEY’A
SCENY Z ŻYCIA ŚW. JANA MARII VIANNEY’A
OŁTARZ GŁÓWNY
SZAFA ORGANOWA
DARY DUCHA ŚWIĘTEGO
REALIZACJE DODATKOWE W SANKTUARIUM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PARAFIA NSPJ W GNIAZDOWIE

          W 2009 r. namalowałam do kościoła p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gniazdowie obraz na ołtarz główny.
Od 2014 r. zajmuję się kompleksową aranżacją wnętrza. Prace obejmują wiele aspektów, od wycen i planów inwestycji, poprzez projekty koncepcyjne, po realizację przy współpracy ze sprawdzonymi wykonawcami z branży metaloplastycznej, stolarskiej, kamieniarskiej. Osobiście zajmuję się malowaniem wszystkich polichromii ściennych i złoceniami. Mojego autorstwa jest także logo parafii oraz wszelkie prace związane z identyfikacją graficzną (zaproszenia, plakaty, wizytówki).

PARAFIA NSPJ W GNIAZDOWIE

 

 

 

 

 

 

KOŚCIÓŁ P.W. ŚW. STANISŁAWA BISKUPA I MĘCZENNIKA W WITKOWICACH

          W 2019 roku wykonałam projekt wystroju prezbiterium, obejmujący nastawę ołtarzową oraz szkice do poszczególnych polichromii ściennych. Wykonanie drewnianych elementów stolarskich objęłam artystycznym nadzorem. Inspiracją do portretów dwunastu apostołów były dla mnie rzeźby z Bazyliki św. Jana na Lateranie, autorstwa uczniów Berniniego. Ksiądz proboszcz Tomasz Dyjan wybrał postaci świętych polskich, które sportretowałam w specjalnie wyznaczonych dla nich niszach. Nad całością nastawy górują polichromie z aniołami, a nad obrazem głównym widnieje malowidło przedstawiające Ducha Świętego, nawiązujące do witraża z Bazyliki Św. Piotra w Rzymie. Prace nad wystrojem wnętrza nadal trwają.

KOŚCIÓŁ P.W. ŚW. STANISŁAWA BISKUPA I MĘCZENNIKA W WITKOWICACH

 

 

 

BAZYLIKA MNIEJSZA I CENTRUM FORMACJI DUCHOWEJ W TRZEBINI

BAZYLIKA MNIEJSZA W TRZEBINI OBRAZY
CENTRUM FORMACJI DUCHOWEJ W TRZEBINI OBRAZY
CENTRUM FORMACJI DUCHOWEJ W TRZEBINI WYSTRÓJ KAPLICY REKOLEKCYJNEJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASZTOR SALWATORIANÓW W STEINFELD, NIEMCY

STEINFELD, NIEMCY

 

 

 

 

 

 

OUR LADY OF CZESTOCHOWA SHRINE AND SALVATORIAN FATHERS MONASTERY, MERRYVILLE USA

MERRYVILLE USA

 

 

 

 

OUR LADY OF SORROW, SAN ANTONIO, USA

SAN ANTONIO, USA